1. Kolo: FK Hořovicko - FC Velim 6:3

27.08.2010 14:32

Domácí začali pálit jako u Verdunu a hned v úvodu protlačil míč do sítě Kotva – 1:0. Poté sice měli domácí velkou územní převahu, ale nemohli zvýšit, na druhé straně je podržel podvakrát brankář Šebek. Do poločasu se dvakrát prosadil v útoku Vaníček a kanonádu završil ještě Povolný na 4:0. Hned po nástupu do druhé půle se prosadil pěknou technickou střelou Hlavatý, ale pak domácí začali hrát hodně na sebe a to se jim přestalo vyplácet. Na 6:0 sice ještě zvýšil Rajtr, ale pak přišly rychlé kontry hostů z Velimi a najednou to bylo deset minut před koncem 6:3. Pak ale domácí zkoncetrovali své síly a výsledek bez problémů pohlídali, když mohli ještě přidat dvě branky, ale výsledek se již neměnil.

FK Hořovicko: Šebek - Vodička, Křikava, Hájek, Tůma, Beneš, Rajtr, Bouček, Hlavatý, Vaníček, Kotva, Spousta, Povolný.