11. Kolo: TJ Tatran Sedlčany - FK Hořovicko 0:3

17.10.2010 18:34

Starší dorost: TJ Tatran Sedlčany - FK Hořovicko 0:3 (0:1)

Foto ze zápasu ZDE

Komentář: Hořovičtí nastoupili bez Vokáče a Zítka, které čekal odpoledne zápas za áčko, a nevedli si vůbec špatně. Od začátku se hrálo předevšim na půdli Sedlčan. Jenže Hořovicko nejvíce trápila koncovka a proto první branku vstřelilo až v 37. minutě, kdy se ve vápně domácích proháčkoval Novák a prostřelil golmana domácích - 0:1. Druhá půle nabídla stejný obrázek. Hořovicko pojistilo své vedení v 53. minutě kdy se znovu prosadil Novák, který protentokrát dával do prázdné branky - 0:2. V 65. minutě Novák dokonal hattrick, ale rozhodčí mu gól neuznal. V 72. minutě se poprvé vážněji prosadili domácí, ale Zíma střelu k tyči vytlačil na roh. V 76. minutě přišla největší šance domácích, to když Sojka namazal malou domů přímo na nohu sedlčanského útočníka, ale toho Zíma vychytal. Hořovicko poté už domácí do šance nepustilo a samo pálilo jednu šanci za druhou. Navýšení náskoku se hosté dočkaly v 82. minutě, kdy na malém vápně před prázdnou brankou minul míč Křikava, ale za nim stojící domácí obrance si míč srazil do vlastní sítě - 0:3. Hořovicko poté mohlo znovu navýšit své vedení, bohužel se mu to už nepodařilo.

Branky: 37., 53. Novák, 82. Vlastní