12. Kolo: FK Hořovicko - SK Kosmonosy 1:1

24.10.2010 13:21

Starší dorost: FK Hořovicko - SK Kosmonosy 1:1 (1:1)

Komentář: Na hořovickém stadionu se střetli dva účastníci Divize z minulé sezóny. Utkání, ale nenabídlo divákům pěkný fotbal. Hořovicku se v první půli vůbec nedařilo, ale Kosmonosy na tom nebyli o moc lépe. Hrálo se především ve středu hřiště, kde oba týmy kazili jednoduché přihrávky. První vzrušení přinesla až 15. minuta, ale Souček mířil z přímého kopu hodně vedle. Šanci na změnu stavu měli hosté v 26. minutě, ale Zíma střelu do šibenice skvěle vyrazil. Hořovický golman si poradil i v 35. minutě po chybě Sojky, když lapil střelu k levé tyči. Kosmonosy se dostaly do vedení v 42. minutě, to když Sojka nejistě odehrál míč přímo na nohu soupeři, který z penalty vypálil a Zímovy propadla slabá střela u tyče do branky - 0:1. Ale hned v zápětí bylo vyrovnáno, Pelikán vyslal na zteč Součka, který obešel i brankáře a zakončil - 1:1. Druhá půle začala obrovskou šanci Kosmonos, ale Zíma samostatný nájezd chytil. Poté měl obrovskou šanci Zítek, ale nedokázal prostřelit shluk kosmonoských hráčů na brankové čáře. Hosté hrozili jen z brejků a po jednom z nich pálili těsně vedle. V 73. minutě měl obrovskou šanci Souček, který se zjevil sám před golmanem hostů, chtěl ho přehlavičkovat ale balon mu poslal jen do náruče. V 82. minutě po přihrávce Vokáče pálil ze strany Zítek, golman hostů vyrazil na roh. Po něm vznikl ve vápně Kosmonos závar bohužel nikdo z hořovických hráčů nedokázal balon dorazit do sítě. O chvíli později pálil nebezpečně z dálky Vokáč a Kříženecký ale oba pokusy brankář Kosmonosy chytil. Už v nastavení vznikl po rohovém kopu závar ve vápně Kosmonosy, ale bohužel nikdo z hořovických míř do sítě nedostal. V závěru nastavení měl ještě šanci Souček, přímý kop z vápna poslal ale nad branku. Utkání tak skončilo dělbou bodů.

Branky: 44. Souček - 42. Kosmonosy