12. Kolo: FK Hořovicko - SK Kosmonosy 3:2

25.10.2010 18:42

Mladší žáci: FK Hořovicko - SK Kosmonosy 3:2 (2:0)

K soutěžnímu utkání KP ml. žáků dnes do Bzové přijel soupeř z předních příček tabulky, SK Kosmonosy. Po předchozím úspěchu našich starších žáků, kteří se porážkou tohoto soupeře odpoutali ze dna tabulky, se i naši mladší žáci nebojácně pustili do soupeře. Z naší strany to byl hlavně první poločas, kdy jsme soupeře přehrávali kombinačně a Jindra v brance téměř žádnou práci neměl. Do vedení 1:0 šli kluci po brance Tomáše Hegedüse, který nadvakrát brankáře hostí překonal z malého pokutového uzemí. Ještě do poločasu se prosadil náš nejlepší střelec Tomáš Braun 2:0 a v kabině zavládlo částečné uspokojení s výsledkem. Kluci z Kosmonos nás ale ve druhé části hry ještě pěkně potrápili. Po brance na 2:1 se soupeř začal "nadechovat" k soustavnějšímu tlaku, ale naše odpověď byla jednoznačná. Další brankou se po přihrávce za obranu prosadil Tomáš Braun 3:1 a vrátil klid na naše kopačky. Následoval dobře zahraný rohový kop, ale míč se po parádní hlavičce odrazil od tyče a soupeř stále živil naději na vyrovnání. Ta byla ještě větší, když jsme v závěru utkání ještě jednou inkasovali na 3:2 a pak už netrpělivě očekávali závěrečný hvizd rozhodčího, který ukončil náš závěrečný útlum. Hráče musíme za výkon proti kvalitnímu soupeři pochválit, bojovali, snažili se kombinovat, jen se v závěru možná až příliš báli o výsledek.

Branky: Braun 2x, Hegedüs 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, Vilém Hrdlička - brankář, Martin Anýž, Marek Šíma, Štěpán Šíma, Marcel Barták, Jan Mach,  Tomáš Braun, Vítek Jančí, Daniel Klimeš, Tomáš Pechman, Tomáš Hegedüs, František Svoboda, Václav Podolský a Petr Ženíšek "C".