13. Kolo: Polaban Nymburk - FK Hořovicko 2:0

30.10.2010 21:54

30.10.2010 - soupeřem v KP ml. žáků nám dnes byl náš "soused" v tabulce - Polaban Nymburk. Za krásného podzimního počasí se hrálo bojovné a vyrovnané utkání, které rozhodly naše chyby v obranné činnosti. Poločasový výsledek 0:0 zaznamenal změnu hned v úvodu druhé půle, když útočník soupeře prošel naší obranou a ze střední vzdálenosti obstřelil našeho brankáře 1:0. Zvrat ve výsledku utkání mohla znamenat šance Petra Ženíška, který se po rohovém kopu prosadil v pokutovém území soupeře, ale bohužel hlavičkoval pouze do spojnice branky. Naopak soupeř ihned potrestal zaváhání jednoho z našich obránců zvýšením skóre na 2:0 a potvrdil tak vítězství domácích. Konečnou úpravu skóre měl na kopačkách v závěru utkání Tomáš Braun, který však při pokusu o obstřelení brankáře minul i branku. Z Nymburka jsme si tak místo bodů odvezli "pouze" další cenné zkušenosti, které snad v budoucnu zúročíme.

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, Vilém Hrdlička - brankář, Martin Anýž, Marek Šíma, Štěpán Šíma, Marcel Barták, Jan Mach,  Tomáš Braun, Vítek Jančí, Daniel Klimeš, Tomáš Pechman, Tomáš Hegedüs, František Svoboda, Václav Podolský, Vojtěch Rataj, Tomáš Kuník a Petr Ženíšek "C".