13. Kolo: SK Slaný - FK Hořovicko 1:4

31.10.2010 18:03

Starší dorost: SK Slaný - FK Hořovicko 1:4 (1:1)

Komentář: Hořovicko nastoupilo do zápasu bez zraněného golmana Zímí, místo něho nastoupil Křikava. Hořovicko hned po úvodním výkopu získalo převahu, ale Pužík, Kříženecký ani Novák své vyložené šance neproměnili. A tak mohl přijít trest, když po chybě ve středu zálohy postupoval domácí útočník sám na Křikavu a naštěstí pro hosty zakončil vedle. Po chvíli spálil další tutovku Pužík, který obešel i golmana, ale míč na brankové čáře zastavil jeden z obránců. Pravidlo nedáš-dostaneš opět zafungovalo. Procházka fauloval na hranici pokutového území, a rozhodčí neváhal a ukázal na puntík. Domácí hráč poslal Křikavu do opačného rohu branky a domácí vedli 1:0. Hořovicko i po gólu bylo lepším mužstve, ale Novák po centru Součka míč na malém vápně minul. Vyrovnání se hořovičtí dočkali v 32. minutě, to když zahrával přímý kop Pužík, a jeho pokus tečoval před brankou Novák - 1:1. Hořovicko mohlo ještě do přestávky stav otočit, ale Kříženecký mířil nad. Ve druhém poločase pokračovali hosté v tlaku. A v 50. minutě se po rohu Kříženeckého prosadil Procházka - 1:2. Domácí poté měli šanci, první střelu zlikvidoval Křikava a následnou dorážku na brankové čáře zlikvidoval Spal. V 67. minutě se hosté dostaly do dvougólového vedení, to když Novák doklepl do prázdné branky přihrávku Součka, který obešel brankáře - 1:3. Domácí poté mohli snížit, Křikava ale přímý kop z 25-ti metrů vyrazil. Poté svoji další šanci nevyužil Pužík a v samostatném nájezdu neuspěl ani Kubišta. Zvýšení náskoku se hořovičtí dočkali v 74. minutě, když Souček přehodil výbíhajícího golmana domácích. Do konce zápasu se již šance nezrodila a Hořovicko si tak připsalo důležité 3 body.

Branky: 11. Slaný (z pen.) - 32.,67. Novák, 50. Procházka, 74. Souček.