14. Kolo: FK Hořovicko - FK Kladno-Kablo Kročehlavy 3:0

07.11.2010 19:08

Starší dorost: FK Hořovicko - FK Kladno-Kablo Kročehlavy 3:0 (2:0)

Komentář: Hosté, kteří se krčí na chvostu na tabulky přijely do Hořovic uhrát bod. A začali lépe, po chybě Procházky, ale hostující útočník Křikavu v domácí brance nepřekonal. Poté se hrál fotbal především ve středu pole. Oběma týmům dělalo velkou potíž si přesně přihrát. A tak byla k vidění nezáživná podívaná. V 17. minutě nacentroval Kříženecký odražený míč po rohovém kopu zpět do vápna, a ve skrumáži se nejlépe zorientoval Novák a vstřelil vedoucí gól - 1:0. V 25. minutě mohl navýšit vedení domácích Souček, šanci ale zahodil. Hosté zahrozili v 30. minutě, kdy po centru ze strany trefil kladenský útočník tyč. Domácím se podařilo navýšit náskok v 32. minutě, kdy utekl po pravé straně Souček, přihrál Pužíkovi pro kterého nebyl problém dopravit míč do prázdné branky - 2:0. Hosté s už vyloženou šanci nevypracovali, měli jen několik střel, které ale Křikava s jistotou zlikvidoval. Druhý poločas začali lépe hosté, Křikava jim ale samostatný nájezd chytil. Následně vyrazil i přímý kop z 25-ti metrů. To bylo od hostů vše, a když se ktomu přidali i domácí, kterým se moc nedařilo byl k vidění fotbal od vápna k vápnu. Domácí, ale ještě jeden gól přidali, to když v 90. minutě vymíchal Novák statické obránce hostí a střelou do šibenice navýšil vítězství domácích na 3:0.

Branky: 17.,90. Novák, 32. Pužík

Poločas: 2:0

Sestava Hořovicka: Křikava - Vintr, Procházka, Budínský, Sojka - Souček, Pelikán (58. Grunt), Pužík, Kubišta, Kříženecký (68. Vokurka) - Novák.