14. Kolo: FK Hořovicko - Lysá nad Labem 5:2

06.12.2011 18:53

13.11.2011 - na domácím hřišti ve Bzové jsme dnes hostili fotbalisty z Lysé nad Labem. Po úvodní "oťukávané" se dostal do vedení soupeř 0:1, ale naše odpověď přišla rychle, Tomáš Pechman za necelé tři minuty vyrovnával na 1:1. Naše herní převaha v 1. poločase nebyla nijak výrazná, ale i tak se do poločasu střelecky prosadili Tomáš Hegedüs a opět Tomáš Pechman 3:1. Po krátké pauze jsme začali soupeře více přehrávat, ale z mnoha brankových příležitostí se dokázali prosadit už jen Jakub Štajner a Martin Žalud 5:1. Hosté, kteří dnes skóre zápasu otevřeli ho také symbolicky, brankou v závěru utkání, uzavřeli na konečných 5:2.

Branky: Pechman 2x, Hegedüs, Žalud a Štajner 1x

Sestava: Garanič "C" - brankář, Krásl, Štajner, Barták, Ségl, Svoboda, Anýž, Jančí, Trnka, Herejt, Pechman, Hegedüs a Žalud.