14. Kolo: FK Hořovicko - SK Union Čelákovice 1:2

07.11.2010 19:14

7.11.2010 - dnešní utkání KP ml. žáků jsme sehráli proti soupeři SK Union Čelákovice. Kluci hned po úvodním hvizdu zatlačili soupeře na jeho polovině a díky dobrému pohybu jsme si vytvářeli i brankové šance. V počátku jsme při zakončování řešili naše příležitosti zbrkle, ale už v desáté minutě se mezi dvěma obránci prosadil Honza Mach a střelou podél brankáře zajistil vedení 1:0. Soupeř začal postupně hru vyrovnávat a dostávat se k zárodkům rychlých protiútoků. Z počátku tyto akce naše obrana likvidovala spolehlivě, ale postupem času byly tyto útoky stále nebezpečnější a ještě do poločasu soupeř jednu z akcí využil k vyrovnání 1:1. Po změně stran se obraz hry téměř nezměnil, měli jsme opticky více ze hry, ale brejky soupeře naše obrana jen stěží odvracela. Bylo jen otázkou času, které z obou mužstev svoji šanci promění. Na naší straně neuspěli Martin Anýž a Petr Ženíšek, naopak soupeři pokazila radost nastřelená tyč. Přibližně deset minut před koncem utkání přišla rozhodující chyba, po ztrátě míče ve středu hřiště si naše obrana opět nedokázala včas obsadit útočníka soupeře, který důrazem a rychlostí prošel přes naše obránce a zvrátil vedení na stranu Čelákovic 1:2. V závěru byl soupeř o něco důraznější s jasným cílem vyhrát tohle vyrovnané utkání a tato skutečnost asi dnešní utkání rozhodla.

Branky: Mach 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, David Černý, Martin Anýž, Marek Šíma, Štěpán Šíma, Martin Žalud, Jan Mach,  Vítek Jančí, Daniel Klimeš, Vojtěch Rataj, Tomáš Pechman, Tomáš Hegedüs, František Svoboda, Tomáš Kuník a Petr Ženíšek "C".