14. Kolo: Horymír Neumětely - FK Hořovicko 1:9

09.05.2011 18:45

06.05.2011 - k dalšímu utkání OP ml. žáků jsme nastoupili na hřišti soupeře proti H. Neumětely. Po celou dobu utkání jsme měli jasnou převahu, kterou jsme však v prvním poločase potvdili pouze dvěma brankami. Ve druhém poločase se klukům dařilo hru více přenášet na kraje hřiště a díky tomu si vytvářet i další brankové příležitosti. Soupeře jsme dnes jednoznačně přehráli 1:9 a to hlavně trpělivým pokusům o kombinační hru a také díky nabíhání pro přihrávku.

Branky: Mach 3x, Jančí, Garanič, Trnka F., Hrudka, Mudra a Podolský 1x

Sestava: Březina Václav - brankář, Trnka Denis, Hrudka Jakub, Podolský Václav, Mach Jan, Garanič Tomáš, Svoboda František, Matys Marek "C", Vokáč Adam, Mudra Tomáš, Šeplavý František, Herejt Matěj, Trnka Filip, Jančí Vítek, Anýž Martin a Pechman Tomáš.