15. Kolo: MFK Dobříš - FK Hořovicko 3:2

14.11.2010 18:19

Starší dorost: MFK Dobříš - FK Hořovicko 3:2 (1:1)

Komentář: Hořovicko začalo velmi aktivně a první desetiminutovka se hrála převážně na půli Dobříše. Jenže ani jedna z nadějně vypadajících příležitostí se neujala a tak přišel trest. V 19. minutě vypálil z 20-ti metrů domácí hráč, Křikava jeho střelu vyrazil před sebe, míč chtěl odhlavičkovat Budínský, jenže namazal přímo domácímu hráči, který z první uklidil balon pod břevno - 1:0. Po úvodní brance se hrál vyrovnaný fotbal především ve středu hřiště. Až v 41. minutě si přehodil míč na vápně z levý na pravou Novák a střelou k tyči vyrovnal - 1:1. Domácí se poté v závěru poločasu mohli dostat do vedení, to když Křikava podběhl centr z rohu, ale střílejíci hráč namířil střelu do jeho zad. A po následném rohu vyrazil Křikava hlavičku domácího hráče. Do druhé půle vstoupilo Hořovicko opět aktivně a v 52. minutě se dokázala dostat do vedení, to když si z hráčů v domácím vápně udělal tréninkové kužely Pužík, následně obešel i brankáře a zakončil - 1:2. Hořovicko se po brance mírně zatáhlo a Dobříš získala převahu, ale do šance se prozatím dostat nedokázala. V 74. minutě si hosté dávali přednost ve vápně, až jeden přiběhl jeden z dobříšských hráčů a vstřelil vyrovnávací gól - 2:2. Hořovicko poté bylo pod pernamentím tlakem, i od rozhodčího, který pískal jednu standartku za druhou. Domácí z nich ale nic nevytěžily. Hořovicko podnikalo brejky ale nedokázalo je dotáhnout do zdárného konce. Domácí se dostaly do vedení v 90. minutě, kdy po levé straně pláchl domácí záložník, a předložil míč na malé vápno úplně volnému spoluhráč, který rozhodl - 3:2. V závěru mohl ještě vyrovnat Vokáč, branku ale minul.

Branky: 19., 74., 90. Dobříš - 41. Novák, 52. Pužík

ŽK: Novák, Pužík

ČK: 79. Sojka