19. Kolo: FK Hořovicko - Novo Kladno 2:1

02.04.2011 15:35

Starší dorost: FK Hořovicko - Novo Kladno 2:1 (1:0)

Komentář: Hořovicko vstoupilo do zápasu aktivně a hned ve 3. minutě napřáhl za vápnem Pelikán a jeho střelu zastavila tyč. V 9. minutě se k přímému kopu postavil Kříženecký, ale i jeho střela mířila jen do tyče. Kladno se prakticky jen bránilo ale Hořovicko nedokázalo najít recept na jeho pevnou obranu, kterou dirigoval výborný brankář. Ve 23. minutě poslal před bránu centr Kříženecký, na který na zadní tyči nedosáhl Pelikán. Pelikán poté mohl poslat Hořovicko do vedení, avšak brankář Kladno ho výborně vychytal. Následně zkoušel štěstí střelou z vápna Zítek, ale kladenský brankář byl na místě. V 39. minutě se už skóre měnilo, když se tvrdou ranou pod břevno prosadil Vokurka - 1:0. Druhý poločas nabídl fotbal plný nepřesností na obou stranách. Přesto mohli jít hořovičtí do dvougólového vedení, Pužík ale při přehazování golmana jen o kousíček minul. A tak udeřilo na druhé straně. Jeden z kladenských odcentroval od lajny a útočník hostů z malého vápna překonal Křikavu - 1:1. Kladno se poté už jen bránilo ale Hořovicku chyběla překvapivá přihrávka k překonnání obrany hostů. V 75. minutě Kříženecký posadil centr na hlavu Kadeřábka, ale ten golmana hostů nepřekonal. V 81. minutě přišel centr z rohu, hlavička, kladenský golman vyrazil míč ke Kubištovi, který byl při pokusu o střelu faulován a pískala se penalta, tu proměnil Zítek - 2:1. Tato situace vzbudila v řadách hostů značnou nevoli, jejímž výsledkem byli 2 červené karty za

nadávky rozhodčím. Utkání se poté už je dohrálo a Hořovicko tak zvítězilo 2:1.

Branky: 39. Vokurka, 82. Zítek - 63. Kladno

Sestava Hořovicka: Křikava - Procházka (58. Vintr), Budínský, Kadeřábek, Kříženecký - Petráš (70. Tužil), Pužík, Kubišta, Pelikán - Zítek, Vokurka