21. Kolo: FK Hořovicko - FC Říčany 2:3

21.04.2011 10:16

17.4.2011 - dnes na stadion do Bzové přijel k utkání KP ml. žáků soupeř z Říčan. Podzimní výsledek 4:0 pro Říčany měl být dostatečnou výstrahou a varováním, ale ne vždy jsme se měli před soupeřem na pozoru. Soupeř se ujal vedení v 15. min., když útočník hostí přeloboval Jindru v brance 0:1, ale už 5 minut později se o vyrovnání postaral Tomáš Braun střelou z trestného kopu 1:1. Další změnu skóre umožnilo podklouznutí našeho obránce a samostatný únik, po kterém soupeř zvýšil na 1:2. O přestávce tedy muselo dojít k několika změnám v rozestavení hráčů, ale také v přístupu hráčů k utkání. Bohužel hned v úvodu druhé části hry jsme opět inkasovali a soupeř získal dvoubrankový náskok 1:3. Tento fakt soupeře trochu uspokojil, naopak naši hráči zvýšili aktivitu a převzali iniciativu. K vyrovnání nás přiblížil Michal Ségl ve 45 min. brankou na 2:3. Kluci následně vystupňovali tlak a soupeř se posledních deset minut už pouze bránil. Naše snaha vyprodukovala několik příležitostí z nichž nejvážnější byla nastřelená tyč v závěru zápasu.

Naše branky: Braun, Ségl 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Petr Ženíšek "C", Václav Podolský, Martin Anýž, Jan Mach, František Svoboda,  Michal Ségl, David Černý, Tomáš Braun, Tomáš Hegedüs, Daniel Klimeš, Marcel Barták a Tomáš Kuník.