22. Kolo: SK Rakovník - FK Hořovicko 3:2

21.04.2011 10:13

Mladší dorost: SK Rakovník – FK Hořovicko 3:2 (3:1)

Když domácí mladší dorostenci po půlhodině brankami Sodomka, P. Červeného a Ryšlavého vedli 3:0, zdálo se, že ve zbytku zápasu už půjde jen o to, s jakým debaklem hosté odjedou. Ti však těsně před koncem prvního poločasu potrestali chybu rakovnické obrany a snížili na 1:3.

Gól jim dal naději na zvrat, a tak po přestávce převzali iniciativu. Rakovník držel nad vodou brankář Kraus, který během necelé čtvrthodiny zlikvidoval tři tutovky soupeře. Teprve potom se probudili jeho spoluhráči v poli a také oni si vypracovali několik slibných příležitostí.

Když zůstaly nevyužity, Hořovičtí šest minut před koncem dali druhou branku. I přes velkou snahu jim však už další změnu skóre domácí nedovolili a výhru si vzít nenechali.

„Spokojený můžu být jen s prvním poločasem, v němž jsme po krásných akcích vstřelili tři branky. Po změně stran jsme místo hry po zemi zbytečně míče nakopávali a navíc soupeři chybami i dovolili, aby zápas zdramatizoval,“ řekl po utkání rakovnický trenér Jaroslav Hamouz.