3. Kolo: FK Hořovicko B - FK Komárov 5:7

24.09.2010 20:47

22.9.2010 - dnešní zápas v OP ml. žáků ve Bzové jsme sehráli s FK Komárov. Soupeř byl v počátku utkání zaskočen naší aktivitou a inkasoval už v 1. minutě. Zanedlouho se mu však podařilo vyrovnat a i když jsme další branky přidali, soupeř udržoval stále max. dvoubrankový rozdíl. V poločase za stavu 4:2 se nám ještě zdálo, že máme zápas pod kontrolou, ale jak se později ukázalo, soupeře jsme podcenili a v závěru dokonce o tři body přišli. V naší hře bylo hodně zbytečných nepřesností a chyb při bránění, kterých se příště budeme muset vyvarovat. Komárov otočil skóre až na konečných 5:7 a zejména ve druhém poločase nám udělil lekci z produktivity, když téměř 100% příležitostí dobře zakončil. Naše akce často končili zblokovanou střelou do obránců, ukvapenou střelou, nebo střelou mimo branku. Dnes se poměrně jasně ukázalo, jak špatně se dokáží hráči hrající pravidelně na jednom hráčském postu vypořádat se změnou místa v sestavě. Současné trendy ve fotbale však směřují k univerzálnosti hráčů a proto je potřeba hráče poslat na hřiště i v jiném, než ideálním rozestavení. Doufejme, že se nám to v budoucnu vyplatí.

Branky: Mach 2, Svoboda 1x, Hrudka 1x, Anýž 1x

Sestava: David Švarc - brankář, Tomáš Garanič, Tomáš Pechman, Vítek Jančí, František Šeplavý, Jan Mach, Martin Anýž, František Svoboda, Denis Trnka, Václav Königsmark, Jakub Hrudka, Adam Vokáč "C", Tomáš Mudra, Matěj Herejt, Filip Trnka a Martin Žalud.