5. Turnaj OP - Drozdov

29.05.2010 22:30

22.5.2010 - sobotní dopoledne nám přineslo další pokračování OP starších přípravek turnajem v Drozdově. Na dobře připravených hřištích naše přípravka odehrála 5 zápasů už s tradičními soupeři z naší skupiny. Níže uvedené výsledky naznačují jednoznačnou převahu našeho mužstva, ale hra vždy tak skvělá nebyla. Hlavně v úvodu turnaje kluci kazili jednoduché přihrávky a nedostatečně se nabízeli spoluhráčům pro přijetí přihrávky. Postupem času se však naše hra zlepšovala a soupeřům docházely fyzické síly. Tato skutečnost se projevila zejména v závěrečném utkání s přípravkou Praskoles, která díky úzkému hráčskému kádru v posledním zápase postrádala fyzičku. Jen pro porovnání: pokud hráč v průběhu turnaje nestřídá, odehraje celkem 100 minut - o 10 minut více než hráč v soutěžním zápase mužů. Překvapením dnešního dne bylo krásné 2. místo naší mladší přípravky, která v této soutěži sbírá cenné zkušenosti pro následující ročník. Nejlepším hráčem FK Hořovicko "A" byl dnes vyhlášen Tomáš Pechman.

Naše výsledky:

FK Hořovicko "A" - Drozdov 4:0 branky: Pechman, Anýž, Šíma M., Jančí

FK Hořovicko "A" - Zdice 4:0 branky: Žalud, Svoboda, Jančí, Hegedüs

FK Hořovicko "A" - Hostomice 4:0 branky: Anýž 2x, Šíma M., Jančí

FK Hořovicko "A" - Hořovicko "B" 5:0 branky: Hegedüs 2x, Podolský, Mach, Hasman

FK Hořovicko "A" - Praskolesy 7:0 branky: Svoboda 2x, Žalud, Mach, Hegedüs, Jančí, Štěpánek

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, Vilda Hrdlička - brankář, Martin Anýž, Marek Šíma, Martin Žalud, Tomáš Pechman "C", Marcel Barták, Vítek Jančí, Vašek Podolský, František Svoboda, Jan Mach, Robin Povolný, Josef Hasman a Tomáš Hegedüs.