6. Kolo: Slovan Lochovice - FK Hořovicko 4:3

14.10.2010 19:55

8.10.2010 - k dalšímu zápasu v OP ml. žáků kluci nastoupili v Lochovicích. Do soupeře jsme se pustili nebojácně a hned v úvodu zápasu jsme se po kombinaci tří hráčů brankou Tomáše Pechmana ujali vedení 1:0.  To ale bylo z naší strany po zbytek poločasu všechno. Sice jsme drželi míč častěji na kopačkách, ale soupeř podnikal nebezpečné protiútoky, které byly podpořeny nedůrazem našich obránců a o poločasu jsme už prohrávali 1:3. Nástup do druhého poločasu se nám nepovedl, opět jsme inkasovali 1:4 a až závěr zápasu byl opět pod naší kontrolou. Petr Ženíšek nejprve z přímého kopu snížil na 2:4, pak se přidal brankou i Filip Trnka 3:4, ale na větší zvrat nám už nezbýval čas. Připsali jsme si porážku 3:4, kterou zavinila hlavně naše nedůsledná obrana a špatná spolupráce útočníků.

Branky: Pechman 1x, Ženíšek 1x, Trnka F. 1x

Sestava: Březina Václav - brankář, Štěpánek Jindřich - brankář, Tomáš Garanič, Tomáš Pechman, Vítek Jančí, Václav Podolský, Jan Mach, Tomáš Hegedüs, Denis Trnka, Adam Vokáč, Tomáš Mudra, Matěj Herejt, Filip Trnka, Jakub Hrudka, Petr Ženíšek "C" a Václav  Königsmark.