7. Kolo: FK Hořovicko - SK Rakovník 3:3

18.09.2010 19:58

Mladší dorost: FK Hořovicko – SK Rakovník 3:3 (2:1)

Komentář: První poločas nabídl vyrovnaný souboj. Rakovník se dostal do vedení v 12. minutě střelou do šibenice. A že to bylo jenom 0:1 vděčilo Hořovicko především golmanu Vaníčkovi, který předvedl několik dobrých zákroků. Domácí poté skóre otočili, když se dvakrát trefil Ábel a do kabin se šlo za stavu 2:1. Druhá půle nabídla opět vyrovnaný fotbal. Rakovník vyrovanl v 60. minutě a i poté měl šance. Ale buď dobře zasáhl Vaniček, nebo šly střely mimo. V 75. minutě se do samostného úniku dostal Kostič a střelou k tyči poslal Hořovicko do vedení. Jenže v 79. minutě vyrobil hrubku Kadlec a nabídl tím Rakovníku vyrovnání. Útkání tak skončilo remízou 3:3.

Branky: 29.,35. Ábel, 75. Kostič – 12.,60.,79. Rakovník