7. Kolo: FK Hořovicko - SK Rpety 8:2

17.10.2010 18:38

15.10.2010 - za vyloženě podzimního počasí hostilo naše "B" mužstvo v OP ml. žáků ve Bzové, Rpety. Zápas, který jsme měli z vetší části pod kontrolou zdramatizoval soupeř, když ještě v prvním poločase snížil naše vedení z 3:0 na 3:2. Nám se však před přestávkou podařilo vstřelit další branku a nervozita byla pryč 4:2. Druhý poločas už branky dávali jen naši hráči a to až do celkového skóre 8:2.

Branky: Pechman 2x, Podolský 1x, Garanič 1x, Trnka D. 1x, Mudra 1x, Vyšín 1x, Mudra 1x

Sestava: Březina Václav - brankář, Tomáš Garanič, Tomáš Pechman, Vítek Jančí, Václav Podolský, Denis Trnka, Tomáš Mudra, Matěj Herejt, Filip Trnka, Jakub Hrudka, Daniel Vyšín"C", Vojtěch Rataj, František Šeplavý, Martin Kuška a František Svoboda.