Český Krumlov - FK Hořovicko 3:3

19.05.2010 20:24

Starší dorost: FK Slavoj Český Krumlov - FK Hořovicko 3:3 (0:1)

Foto ze zápasu ZDE

Komentář: Zajímavé utkání nabídl souboj starších dorostů. Utkání začali aktivně domácí hráči, ale Hořovicko pozorně bránilo a nepouštělo domácí do šancí. Jediná příležitost domácích přišla v 20. minutě, Zíma ale střelu k levé tyči vyrazil. Hořovicko se postupem času osmělovalo, a jeho snaha byla korunována ve 25. minutě kdy Solar centroval do vápna, a nacentroval takovým způsobem, že se míč snesl o tyč do krumlovské branky - 0:1. Hosté poté byli mírně lepší, ale Škvára své šance zahodil. Stejně se poté vedlo i Křížkovi. Domácí se poté dostali už jen do jediné šanci, když pálili z vápna, ale Zíma střelu vyrazil na roh. Druhá půle přinesla zvyšenou aktivitu domácích a od úvodního hvizdu se hrálo především na polovině Hořovicka. Domácí se vyrovnaní dočkali v 56. minutě, to když se před Zímu probil domácí útočník a zkušeně zakončil - 1:1. Hra poté nabídla několik závarů před hostující brankou, domácí je ale nedokázali proměnit. I Hořovicko mělo šance, jako například v 70. minutě Křížek, který šel sám na branku, ale branku lobem netrefil. Hořovicko udeřilo v 78. minutě, to když si to sám na branku namířil střídající Souček a zkušeně zakončil - 1:2. Domácí mohli odpovědět v 83. minutě, ale první střela trefila Spala a druhou zlikvidoval Zíma. V 87. minutě už Hořovicko vedlo o dva góly a zdálo se být rozhodnuto, to když si to na branku namířil Zemánek a levačkou vstřelil branku - 1:3. Opak byl ale pravdou, Hořovicko zbytečně znervoznělo a ihned po rozehrání domácí snížili, to když rozhodčí odpískal faul na kruhu, domácí nacentrovali do vápna a nepkrytý hráč nedal Zímovi šanci - 2:3. Domácí se poté hnali za vyrovnáním a to se jim nakonec podařilo v 90. minutě, když se na vápně uvolnil domácí hráč a postupoval sám na Zímu, lterého překonal - 3:3. Ihned poté bylo utkání ukončeno a hosté mohli litovat nepovedeného konce.

Branky: 56.,88.,90. Krumlov - 25. Solar, 78. Souček, 87. Zemánek