Dorosty porazili Kralupy

21.05.2009 14:08

St. Dorost: FK Hořovicko - FK Junior Kralupy n.V. 3:1 (0:0)

Kometář:
Dobývání kralupské branky, tak zápas začal a tak i skončil. Kralupy si nebyli schopny vytvořit jedinou brankovou příležitost. Hořovičtí se od prvních minut tlačili dopředu, ale obrana Kralup pracovala spolehlivě. Hosté měli jen dva přímě kopy z 20 metrů, ale oba ale zblokovala zeď. Domácí se mohli ujmout vedení v 37. minutě, Ábel ale přes hlavu mířil jen do břevna. Domácí se dočkali v 49. minutě, kdy šel důrazně za bálonem Zítek a dostal ho do sítě - 1:0. Z ojedinělé šance Kralupy dokázaly skórovat. Centr z pravé strany hřišti odvratill Zíma v pádu jen k nohám kralupského útočníka a pro něho nebyl problém zakončit - 1:1. Naštěstí o 4 minuty později už Hořovičtí znovu vedli, Kocourek potáhl míč po brankové čáře, našel přihrávkou pod sebe Kecksteina a ten neměl problém zakončit - 2:1. V 70. minutě vystřelil nádherně z 35-ti metrů Ábel ale trefil jen spojnici břevna a tyče. V 73. minutě už se Ábel dočkal - 3:1. Tímto výsledkem i utkání skončilo.
Branky: 49. Zítek, 66. Keckstein, 73. Ábel - 62. Kralupy