FC Graffin Vlašim - FK Hořovicko 2:0

24.04.2010 23:35

Starší dorost: FC Graffin Vlašim – FK Hořovicko 2:0 (1:0)

Komentář: Hořovicko vstoupilo do zápasu aktivně a od počátku zápasu udávalo tempo hry. Domácí se rozjížděli pomaleji, ale v 18. minutě si vypracovali první obrovskou šanci, to když se domácí záložník uvolnil ve vápně a Zíma měl co dělat, aby jeho střelu vyškrábl na roh. V 25. Minutě už se měnilo skóre, to když domácí kopali roh, na první tyči si na něj naskočil domácí hráč a poslal balon do sítě – 1:0. Hořovicko mohlo vyrovnat hned v 28. minutě, to když Škvára poslal míč na malé vápno, přesně na křížka, který si ho perfektně zpracoval, ale branku trestuhodně přestřelil. Další moment, který výrazně ovlivnil hru přinesla 30. minuta. Domácí útočník po dlouhém pasu mířil sám na branku, ale Ungr ho před pokutovým uzemím stáhl a uviděl červenou kartu. Následný přímý kop Zíma parádně vytáhl na roh. Domácí v tuto chvíli byli aktivnější, a další obrovskou šanci si vypracovali v 38. minutě, to když domácí hráč poslal přízemní centr na malé vápno, kde ho minul Lebduška a vlašimský útočník měl před sebou je hostujícího brankáře, toho ovšem nastřelil do nohou. Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a hned v 47. minutě se mohli ujmout dvoubrankového vedení, ale Zíma nájezd ze strany zlikvidoval. Vlašimští, si ale zpravili chuť v 55. minutě, kdy vyrobil na půli hrubku stoper Budínský, a domácí šli sami dva na Budínského a brankáře Zímu, Budínský stihl ještě překazit přihrávku na osamoceného hráče Vlašimi na druhé straně malého vápna, ale míč se k domácímu útočníkovi vrátil a ten ho pohodlně dopravil do sítě. Hořovicko se poté tlačilo do útoku, kde si ale nedokázalo vypracovat žádnou vyloženou šanci. Naopak to byli domácí kdo mohl své vedení pojistit, Zíma ale samostatný nájezd kryl. V 73. minutě mohlo Hořovicko snížit, ale křížek nastřelil jen břevno. Domácí mohli vstřelit ihned poté třetí branku, ale Zíma nájezd ze strany pokryl. Do konce zápasu se Hořovicko tlačilo před branku Vlašimi, ale žádnou vyloženou šanci si již nevypracovalo.

Branky: 28., 55. Vlašim

ŽK: Pelikán

ČK: 30. Ungr

Poločas: 1:0

Sestava Hořovicka: Zíma – Solar, Budínský, Ungr, Lebduška – Svoboda (75. Novák), Zemánek, Pelikán, Škvára – Zítek, Křížek