FK Hořovicko - FC Písek 0:3

17.04.2010 22:58

Starší dorost: FK Hořovicko - FC Písek 0:3 (0:3)

Foto ze zápasu ZDE

Komentář: Hodně nepovedený zápas prožili starší dorostenci Hořovicka, Písek je přehrál ve všech směrech. Na první vyloženou šanci se na hořovickém stadionu nečekalo dlouho. Hned v 1. minutě si to po pasu Zemánka štrádoval na branku Škvára, brankář Písku, ho ale vychytal. Poté už převzali otěže zápasu do svých rukou písečtí. První obrovská šance Písku se zrodila v 9. minutě, kdy záložník utekl po hořovické pravé straně a naservíroval míč pod sebe mezi malé vápno a penaltu, ale Zíma jeho pokus se štěstím kryl. Písečtí hrozili hlavně z rohů a standartních situací. Po jednom z rohů, vyboxoval zíma míč ze šibenice své branky. Hořovicko se pokoušelo o střelbu ze střední vzdálenosti, ale střely mířili jen do středu branky. V 26. minutě přišla první branka, po levé straně se prohnal písecký záložník a naservíroval míč na malé vápno, kde ho přeběhli Solar s útočníkem Písku, jenže za nima volný spoluhráč, nedal Zímovi šanci - 0:1. Další branka přišla v 33. minutě kdy hosté kopali přímý volý kop z vápna, a písecký záložník poslal balon přesně k tyči - 0:2. V 39. minutě přišel rychlý brejk Písku, kdy se prohnal písecký záložník po pravé straně hořovické obrany, odcentroval, Zíma ještě stačil balon vyrazit, ale na dorážku již nestačil - 0:3. Po poločase se hra opticky vyrovnal, ale Písek měl hru stále pod kontrolou. Vélké problémy dělaly hořoické obraně hlavně standartní situace, ale ty už brakou neskočili. Hořovicko se nemohlo vůbec prosadit. Jedinou šanci druhého poločasu si vypracovalo v 68. minutě, to když z prava odcentroval Svoboda, ale Škvára branku z první minul. V 89. minutě ještě přišla šance Písku, to když Sojka podsočil dlouhý mič a osamocený útočník sice Zímu přehodil, ale z úhlu nedokázal prostřelit na čáře postaveného Ungra. Příští týden zajíždí Hořovicko k velmi těžkému utkání na půdu souseda v tabulce Vlašimi, a jestli chceme pomýšlet na záchanu v soutěži, musíme udělat vše proto abych si z Vlašimi odvezli minimálně bod.

Branky: 26., 33., 39. Písek