FK Hořovicko - Horymír Neumětely 9:0

05.06.2010 17:23

04.06.2010 - dnes kluci odehráli velmi důležitý zápas OP ml. žáků, ve kterém bylo nutností naplno bodovat.  Kluci se do soupeře z Neumětel pustili hned od začátku a už v přibližně 20té minutě 1. poločasu jsme vedli 6:0. K tomuto stavu přispěl hlavně Tomáš Braun, který už v úvodu zápasu během 6ti minut dovršil svůj hattrick. Do poločasu se brankami připojili další hráči a za stavu 8:0 se šlo do kabin. Po poločase si rozhodčí poznamenal mezi střelce už pouze Františka Svobodu, který se dnes také zapsal jako střelec tří branek a zápas s konečným výsledkem 9:0 ukončil. V této soutěži už nás čeká pouze jeden zápas, který však bude tím nejdůležitějším. Pokud budeme v Hostomicích plně bodovat, můžeme získat 1.místo v OP ml. žáků.

Branky: Braun 4x, Svoboda 3x, Podolský 1x, Klimeš 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, Vilda Hrdlička, František Svoboda, Václav Podolský "C", Jan Mach, Martin Anýž, Marek Šíma, Martin Žalud, David Černý, Tomáš Kuník, Tomáš Pechman, Tomáš Braun, Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí a Tomáš Hegedüs.