FK Hořovicko - Hudlice 7:0

13.05.2010 21:28

12.5.2010 -na dnešní zápas OP mladších žáků dnes do Bzové přijel soupeř z Hudlic. Na naší hře byl vidět zájem o hru a snaha o kombinaci, která se sice ne vždy povedla, ale důležitější je, že se o ni pokoušíme. Hned v úvodu zápasu otevřel skóre zápasu Tomáš Braun. K němu se do poločasu přidali další tři střelci a stanovili poločasový výsledek na 4:0. Mezi střelce se dnes sice Daniel Klimeš nezapsal, ale jím předvedený výkon by mohl být příkladem pro ostatní hráče a to jak v útočné, tak i v obranné hře. A právě dobrý pohyb hráčů ve středu hřiště a přenášení hry, dalo základ našeho dnešního úspěchu. V Obranné fázi jsme soupeře 2x pustili do protiútoku, ale díky vzájemnému zajišťování obránců jsme soupeři včas míč odebrali. Naše útočná hra určitě nebyla dokonalá, ale i v tomto směru je hráče potřeba pochválit, konečných 7:0 je jasně vypovídající

Branky: Braun 3x, Kuník 2x, Mach 1x a Anýž 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, František Svoboda, Václav Podolský, Jan Mach, Martin Anýž, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Martin Žalud, Tomáš Pechman, Tomáš Kuník, Tomáš Braun, Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí, Josef Hasman, Robin Povolný a Tomáš Hegedüs "C".