FK Hořovicko - SK Motorlet Praha B 1:0

29.05.2010 22:16

Starší dorost: FK Hořovicko - SK Motorlet Praha 1:0 (1:0)

Komentář: Hořovicka vlétlo do utkání hodně aktivně a Motorlet od úvodního hvizdu přehrávalo. Skóre se poprvé měnilo v 14. minutě, to když Zíma nakopl dlouhý míč na Škváru, který ho zatáhl po křídle, poté přihrál na malé vápno na Křížka, pro kterého nebyl problém skórovat - 1:0. Motorlet se stále nemohl dostat do tempa a tak neustále hrozilo Hořovicko, ale buď stál v cestě golman Motorletu, nebo hořovičtí pálili mimo branku. Jediná šance Motorletu přišla v 31. minutě po rohovém kopu, to když míč nešťastně na první tyči tečoval hlavou Budinský a míč jen tak tak přelétl břevno domácí branky. Druhá půle už nenabídla takové představení jako ta první. Domácí se zatáhli a Motorlet musel útočit. Motorletu se ale vůbec nedařilo a ba naopak Hořovicko mohlo skórovat z brejků, ale jak Škvára, tak i Zítek a Souček své šance neproměnili. Motorlet si ve druhém poločase nevypracoval jedinou příležitost a domácí tak zaslouženě zvítězili a dál živí naději na záchranu.

Branka: 14. Křížek