FK Hořovicko - Slovan Lochovice 4:0

29.04.2010 19:41

28.4.2010 -dnes opět ve Bzové. Naším dnešním soupeřem v OP mladších žáků bylo mužstvo Lochovic. V úvodu zápasu se nám sice nedařilo zakládat pohledné akce, ale už v desáté minutě jsme měli dvoubrankový náskok. Vedení v zápase kluky uklidnilo a mohli se tak zaměřit na kombinační hru. Do poločasu jsme naše vedení ještě zvýšili na poločasový stav 3:0. Po změně stran jsme byli schopni přidat už pouze jednu branku na konečných 4:0, příležitost v podobě pokutového kopu se nám využít nepodařilo. Snaha o navýšení skóre někdy bránila vzniku pohlednější akce, protože naše zakončení bylo často zbrklé a další klička místo narážečky také neslavila úspěch. Z celkového pohledu však šlo z naší strany o povedené utkání, které nám pomohlo potvrdit naši současnou pozici na čele tabulky OP ml. žáků.

Branky: Braun 2x, Pechman 1x a Svoboda 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, František Svoboda, Václav Podolský, Vilém Hrdlička, Martin Anýž "C", Štěpán Šíma, Marek Šíma, Martin Žalud, Tomáš Pechman, Tomáš Kuník, Tomáš Braun, Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí, Josef Hasman a Tomáš Hegedüs.