FK Komárov - FK Hořovicko 3:1

29.05.2010 22:28

28.5.2010 - na našeho dnešního soupeře, kterým byl FK Komárov, nám nadšení pro hru a místy i lepší kombinace nestačila. Hned od počátku zápasu se kluci proti fyzicky zdatnějšímu soupeři jen obtížně prosazovali, ale paradoxně jsme mohli skóre zápasu otevřít. Honza Mach však únik z poloviny hřiště zakončil ukvapeně a zahodil tak naši největší příležitost v prvním poločase. Komárov má ve svém týmu nejlepšího střelce OP ml. žáků Jiřího Abraháma, který díky individuální akci poslal domácí do vedení 1:0 a ještě těsně před poločasem zvýšil na 2:0. Do druhého poločasu kluci nastoupili s menším respektem před soupeřem a po přesně zahraném trestném kopu nám dal naději na vyrovnání Tomáš Kuník 2:1. Naše šance ale netrvala dlouho, na soupeřově polovině jsme přišli o míč a komárovský kanonýr završil svůj dnešní hattrick 3:1. Díky tomuto výsledku kluci přišli o náskok v tabulce, před druhým Berounem nás už dělí pouze jediný bod a pro udržení prvního místa musíme oba následující zápasy vyhrát.

Branky: Kuník 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, Vilda Hrdlička - brankář "C", František Svoboda, Václav Podolský, Jan Mach, Martin Anýž, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Martin Žalud, David Černý, Tomáš Kuník, Tomáš Braun, Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí a Tomáš Hegedüs.