Jiskra Domažlice - FK Hořovicko 0:1

05.06.2010 17:30

Starší dorost: Jiskra Domažlice – FK Hořovicko 0:1 (0:1)

Komentář: Hosté začali aktivně a hned zpočátku jsmezačali udávat tempo hry. Největší šance přišla v 10. minutě, kdy míč potáhl Křížek, předložil ho na malé vápno na Pelikána, ale ten trestuhodně trefil brankáře Korbu. Pravidlo nedáš dostaneš mohlo platit i tentokrát domácí hráč umotal na brankové čaře Nováka, přihrál pod sebe na nabíhajícho spoluhráče a tomu míč na poslední chvíli vypíchl Lebduška. Hosté ale byly i nadále aktivnější a svoji aktivitu nakonec korunovali golem v 18. minutě, to když Škvára přihrál za obranu Křížkovi, který se v samostatném úniku nemýlil – 0:1. Poté se hosté jakoby zatáhli a tempo hry začali udávat domácí, ty se také dostali do šance, ale Zíma střelu na levou stranu své branky kryl. V 32. minutě měl svoji druhou velkou šanci Pelikán, po rohu ovšem nedokázal míč usměrnit do poloprázdné branky. Hořovicko v tuto chvíli sázelo na protiútoky ovšem žádný jsme už nevyužili a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:1. Domácí do druhého poločasu vlítli jako uragán a už v 50. minutě zvonila tyč Zímovy branky. Hořovicko bylo v tuto chvíli zrálé na ručník. V 62. minutě musela Zímu podruhé zachraňovat tyč. V 70. minutě se probil před hořovického brankáře domácí útočník, golman hostů ale mužstvo zachránil. Hořovicko na druhé straně bylo v útoku prakticky neškodné. V 73. minutě hlavičkuje domácí hráč těsně nad. V 79. minutě mohli domácí vyrovnat, domácí útočník obešel Ungra a řítil se sám na Zímu ten ho ovšem vychytal. V 85. minutě mohlo Hořovicko své vedení pojistit, Křížek ale sám před práznou bránkou poslal míč vedle. Do konce utkání se již nic nestalo a Hořovicko si tak připsalo důležité tři body a jeho naděje na záchranu tak ještě žije.

Branka: 18. Křížek