Kunice - FK Hořovicko 4:3

11.04.2012 17:21

7.4.2012 - na hřiště do Kunic jsme přijeli jako favorit, ale podle předvedené hry, jen díky aktuálnímu postavení v tabulce. Soupeř nás sice herně nepřehrál, ale stačilo mu, aby pouze využíval naše hrubky v obraně. Domácí se dostali do vedení hned v úvodu a to po brejku, který bohužel "vymyslel" náš obránce. Vyrovnání přišlo obratem a do přestávky jsme se dostali do vedení po chytré střele Štajnera 1:2. Opravdu smolně pro nás začal druhý poločas, rozhodčí odpískal penaltu za ruku v našem pokutovém území a přestože náš golman vyrazil střelu na tyčku, míč se odrazil za brankovou čáru 2:2. Zvýšení skóre na 2:4 jsme soupeři umožnili opět po našich hrubých chybách, ale zápas ještě nebyl úplně ztracen. Martin Anýž snížil z penalty na konečných 3:4, ale do závěrečného hvizdu jsme si ještě vypracovali několik dobrých příležitostí. Po tomto, i když trochu smolném zápase, musím  bohužel konstatovat, že zájem hráčů a koncentrace na hru jde poslední dobou dolů a to se projevuje nejenom v zápasech, ale hlavně v přístupu na trénincích. Věřím proto ve viditelnou změnu v nasazení a bojovnosti hráčů už v následujícím kole, kdy doma hostíme Říčany.

Branky: Mach, Štajner a Anýž 1x

Sestava: Garanič "C", Hrdlička brankáři, Krasl, Jančí, Mach, Štajner, Svoboda, Anýž, Pechman, Šíma, Žalud, Barták, Hegedüs, Ségl, Šeplavý a Herejt.