FK Hořovicko - Olympie Zdice 5:1

17.04.2010 08:37

16.4.2010 - v dalším kole OP ml. žáků nastoupilo naše mužstvo proti soupeři ze Zdic. Úvodní část zápasu byla vyrovnaná cca do 8. minuty, ve které jsme se ujali vedení 1:0.  Poté kluci začali více chodit do osobních soubojů a pokud k bojovnosti přidali i rychlou nahrávku, kombinačně soupeře přehrávali. Naši převahu jsme potvrdili do poločasu vstřelením dalších dvou branek a díky tomu mělo dojít na naší straně k lepšímu uspořádání hry a uklidnění. Druhý poločas se ale nesl v podobném duchu, jako ten první. Měli jsme až do stavu 4:0 mírnou převahu, která byla jen zřídka narušována protiútoky soupeře. Jednu z mála chyb, kterou dnes naše obrana udělala, soupeř potrestal a snížil z rychlého protiútoku na 4:1. V závěru zápasu jsme ještě zvýšili skóre na konečných 5:1 a rozhodčí Plecitý závěrečným hvizdem zápas ukončil. Dnes je potřeba pochválit za dobrý výkon naši obranu, zejména hráče Kuníka, Šímu Š. a Bartáka, který dnes asi nejlépe plnil trenérovo přání a podporoval útok na pravé straně našeho mužstva.

Branky: Braun 3x, Mach 2x

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, Vilém Hrdlička- brankář, Štěpán Šíma "C", Marek Šíma, Jan Mach, David Černý, František Svoboda, Martin Žalud, Tomáš Pechman, Tomáš Kuník, Tomáš Braun, Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí, Černý David, Podolský Václav a Tomáš Hegedüs.