SK Hostomice - FK Hořovicko 0:7

13.06.2010 10:47

09.06.2010 - dalším velmi důležitým zápasem v závěru sezóny 2009/2010 bylo poslední utkání našich hráčů v OP ml. žáků v Hostomicích. Potřebovali jsme vyhrát a udržet si tak jednobodový náskok před Berounem. Pro počáteční nepřízeň počasí byl zápas zahájen o 20 min. později, bouřka ale hřiště nepoznamenala a utkání mohlo být zahájeno. To, že hráči k zápasu přistupují opravdu zodpovědně, bylo znát hned od počátku utkání, kluci hráli zodpovědně a aktivně. Skóre otevřel hned v úvodu Daniel Klimeš 1:0, o několik minut později následoval pokutový kop po faulu na Martina Žaluda, který Tomáš Kuník proměnil, 2:0. Kluci se prezentovali kombinační hrou a nedávali soupeři téměř žádný prostor k jeho vlastní hře. Poločasové sókore 5:0 už naznačilo, že by jsme zápas měli zvládnout a po následném završení dalšího hattricku Tomáše Brauna, byl konečný výsledek utkání 7:0. Díky tomuto výsledku si kluci zajistili 1.místo v soutěži a dosáhli tak úspěchu, ve který při nástupu k úvodnímu utkání soutěže proti SK Rpety 4.9.2010, nikdo ani nedoufal. Tato soutěž byla pro většinu hráčů velkou přípravou na krajskou soutěž ml. žáků, kterou budeme v seźoně 2010-2011 hrát. Nějaké zkušenosti kluci nasbírali a hlavně se mnohokrát přesvědčili, že fyzicky vyspělejší soupeř, nemusí být ještě lepším fotbalistou.  Všem patří velká pochvala za přístup k zápasům a tréninkům.

Branky: Braun 3x, Klimeš 1x, Kuník 1x, Mach 1x, Hrdlička 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, Vilda Hrdlička, Jan Mach, Martin Anýž, Marek Šíma, Štěpán Šíma, Josef Hasman, Martin Žalud, Tomáš Kuník "C", Tomáš Braun, Daniel Klimeš, Marcel Barták a Vítek Jančí.