TJ Zaječov - FK Hořovicko 1:3

09.05.2010 18:25

7.5.2010 -OP mladších žáků dnes pro naše kluky pokračoval zápasem v Zaječově. Naše obavy z důrazné hry domácích se potvrdily jako oprávněné. Kluci přijali hru soupeře, bez úspěchu sváděli se soupeři souboje o míč a místo kombinace často následoval nepřesný odkop, no hrůza. Zaječovští nás hned při první příležitosti zaskočili brankou a vedení udrželi až do poločasu. Za první poločas opravdu nešlo chválit a zdálo se, že schází i chuť bojovat o vítězství. "Bouřka" v kabině pravděpodobně něco v hráčích zanechala a hned od počátku druhého poločasu se kluci snažili o kombinaci. Naše snažení zvýraznil, v druhém poločase velmi dobře hrající Tomáš Braun, když vysunul Honzu Macha, který utekl obráncům a vyrovnal na 1:1. Pak vzal Tomáš odpovědnost sám na sebe a jako správný kapitán zajistil po samostatném úniku naše vedení 1:2. Tomáš byl dnes i u třetího gólu, když do velmi dobré pozice přihrával na Vítka Jančího, který uzavřel dnešní skóre na 1:3. V závěru se už soupeř k vážnému ohrožení naší branky nedostal, naopak mohl inkasovat z dvou rychlých protiútoků, které podnikl na levé straně Tomáš Pechman. V jarní části soutěže se nám už  podruhé podařilo otočit zápas v náš prospěch a následně zvítězit. Tato skutečnost upevňuje sebedůvěru hráčů a učí je nevzdávat se předčasně.

Branky: Braun 1x, Mach 1x a Jančí 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek – brankář, František Svoboda, Václav Podolský, Jan Mach, Martin Anýž, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Martin Žalud, Tomáš Pechman, Tomáš Kuník, Tomáš Braun "C", Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí, David Černý a Tomáš Hegedüs.