Minipřípravka

TATRANCUP 2012 / 2013

(4. KOLO)

 

SKUPINA A

 

Sokol Hostouň – AFK Loko Chomutov              7:5

SK Slaný – SKJ Junior Žatec                            12:0

Sokol Hostouň – SK Slaný                                 1:5

SKJ Junior Žatec - AFK Loko Chomutov            0:1

SK Slaný - AFK Loko Chomutov                      13:0

Sokol Hostouň – SKJ Junior Žatec                  11:1

 

TABULKA

 

1. SK Slaný                              3   0   0   30:1      9

2. Sokol Hostouň                    2   0   1   19:11    6

3. AFK Loko Chomutov           1   0   2     6:20    3

4. SKJ Junior Žatec                 0   0   3     1:24    0

 

SKUPINA B

 

SK Kladno – SK Roudnice                   7:3

FK Admira Praha - Sokol Libiš                       6:4

SK Kladno - Sokol Libiš                         9:1

SK Roudnice – FK Admira Praha        1:5

SK Kladno – FK Admira Praha                        4:6

Sokol Libiš - SK Roudnice                   6:5

 

TABULKA

 

1. FK Admira Praha                3   0   0   17:9     9

2. SK Kladno                           2   0   1   20:10   6

3. Sokol Libiš                          1   0   2   11:20   3

4. SK Roudnice                     0   0   3     9:18   0

 

SKUPINA C

 

SK Buštěhrad - FK Kohouti Rokycany             1:12

Tatran Rakovník - FK Hořovicko                    4:5

SK Buštěhrad - Tatran Rakovník                    2:13

FK Hořovicko - FK Kohouti Rokycany             2:5

SK Buštěhrad - FK Hořovicko                         2:16

FK Kohouti Rokycany - Tatran Rakovník        5:4

 

TABULKA

 

1. FK Kohouti Rokycany          3   0   0   22:7     9

2. FK Hořovicko                      2   0   1   23:11   6

3. Tatran Rakovník                 1   0   2   21:10              3

4. SK Buštěhrad                      0   0   3     5:41   0

 

 

SKUPINA D

 

SK Hostivař - FŠ Milovice                   16:0

AFK Šeberov - FK Brandýs-Boleslav     9:1

SK Hostivař - FK Brandýs-Boleslav     16:1

AFK Šeberov - FŠ Milovice                   3:0

SK Hostivař - AFK Šeberov                   9:2

FŠ Milovice - FK Brandýs- Boleslav      3:2

 

TABULKA

 

1. SK Hostivař                         3   0   0   41:3      9

2. AFK Šeberov                       2   0   1   14:10   6

3. FŠ Milovice                         1   0   2     3:21   3

4. FK Brandýs – Boleslav        0   0   3     4:28   0

 

 

Turnaj Tatrancup 2012/2013 v Buštěhradě
                           
     D  R  U  Ž  S  T  V  A Hořovicko Rakovník Rokycany Buštěhrad V R P SKORE BODY POŘADÍ
1     FK Hořovicko   5:4 2:5 16:2 2 0 1 23:11 6 2
2     Tatran Rakovník 4:5   4:5 13:2 1 0 2 21:12 3 3
3     FK Kohouti Rokycany 5:2 5:4   12:1 3 0 0 22:7 9 1
4     SK Buštěhrad 2:16 2:13 1:12   0 0 3 5:41 0 4
                           
   P  O  Ř  A  D  Í     Z  Á  P  A  S  Ů            S  T  Ř  E  L  C  I     B  R  A  N  E  K  
1 : 4 FK Hořovicko - SK Buštěhrad   Nový 4x, Krýl 3x, Vokáč 3x, Veverca 2x, Pánek 2x, Malec, Šlejhar
2 : 3 Tatran Rakovník - FK Kohouti Rokycany                
4 : 3 SK Buštěhrad - FK Kohouti Rokycany                
1 : 2 FK Hořovicko - Tatran Rakovník   Krýl 3x, Pánek, Vokáč          
2 : 4 Tatran Rakovník - SK Buštěhrad                  
3 : 1 FK Kohouti Rokycany - FK Hořovicko Pánek, Vokáč            
                           
Sestava:                      
Ryska, Krýl, Nový, Vokáč, Pánek, Malec, Veverca, Šlejhar                

 

TATRANCUP 2012 / 2013

(3. KOLO  dohrávka)

 

SKUPINA C

 

Tatran Rakovník - FK Hořovicko                    4:0

SK Buštěhrad - FK Kohouti Rokycany             0:4

Tatran Rakovník - FK Kohouti Rokycany        4:5

FK Hořovicko - SK Buštěhrad                         17:0

Tatran Rakovník - SK Buštěhrad                    16:2

FK Kohouti Rokycany – FK Hořovicko            5:4

 

TABULKA

 

1. FK Kohouti Rokycany          3   0   0                       14:8        9

2. Tatran Rakovník                 2   0   1              24:6     6

3. FK Hořovicko                      1   0   2              21:9     6

4. SK Buštěhrad                      0   0   3                2: 37    0

TATRANCUP 2012 – 2013

(3. KOLO)

 

SKUPINA A

 

AFK Loko Chomutov -  SK Slaný                     6 : 4

SKJ Junior Žatec – Sokol Hostouň                  1 : 12
AFK Loko Chomutov - SKJ Junior Žatec          15 : 0

SK Slaný - Sokol Hostouň                               12 : 0
AFK Loko Chomutov - Sokol Hostouň 10 : 4
SK Slaný - SKJ Junior Žatec                            10 : 0

 

TABULKA

 

1. AFK Loko Chomutov           3   0   0   31:8      9
2. SK Slaný                              2   0   1   26:6      6
3. Sokol Hostouň                    1   0   2   16 : 23  3
4. SKJ Junior Žatec                 0   0   3     1 : 37  0

 

SKUPINA B

 

SK Roudnice - TJ Sokol Libiš               3:3

SK Kladno – FK Admira Praha                        3:3

SK Roudnice - FK Admira Praha         1:7

TJ Sokol Libiš - SK Kladno                   2:7

SK Roudnice - SK Kladno                    0:11

FK Admira Praha - TJ Sokol Libiš       7:1

 

TABULKA

 

1. SK Kladno                2   1   0   21:5     7

2. FK Admira Praha    2   1   0   17:5     7

3. TJ Sokol Libiš          0   1   2     6:17   1

4. SK Roudnice            0   1   2     4:21   1

 

SKUPINA C

 

Nehráno kvůli dešti (Náhradní termín: 14.10. 2014)

 

SKUPINA D

 

SK Hostivař - FŠ Milovice                   15:2

AFK Šeberov - FK Brandýs – Boleslav            13:0

SK Hostivař - AFK Šeberov                   3:2

FŠ Milovice - FK Brandýs – Boleslav    8:8

AFK Šeberov - FŠ Milovice                 10:1

SK Hostivař - FK Brandýs – Boleslav    6:0

 

TABULKA
 

1. SK Hostivař                         3   0   0    24:4      9

2. AFK Šeberov                       2   0   1    25:4      6

3. FK Brandýs – Boleslav        0   1   2      8:27    1

4. FŠ Milovice                         0   1   2    11:33    1
 

 

TATRANCUP 2012 – 2013

(2.KOLO)

 

SKUPINA A

 

SKJ Junior Žatec - SK Slaný                             1:18
AFK Loko Chomutov - SKJ Junior Žatec          17:0
SKJ Junior Žatec - Sokol Hostouň                   0:17
AFK Loko Chomutov - Sokol Hostouň             3:3
Sokol Hostouň - SK Slaný                                0:5
SK Slaný - AFK Loko Chomutov                      6:3
 

TABULKA

 

1. SK Slaný                              3   0   0   29:4    9

2. AFK Loko Chomutov           1   1   1   23:9    4

3. Sokol Hostouň                    1   1   1   20:8    4

4. SKJ Junior Žatec                 0   0   3     1:52  0

 

SKUPINA B

 

FK Admira Praha - SK Kladno             2:2

SK Roudnice - TJ Sokol Libiš               1:5

FK Admira Praha - TJ Sokol Libiš       4:2

SK Kladno – SK Roudnice                   6:0

FK Admira Praha - SK Roudnice         3:2

TJ Sokol Libiš - SK Kladno                   2:9

 

TABULKA

 

1. SK Kladno                           2   1   0   17:4    7

2. FK Admira Praha                2   1   0     9:6    7

3. TJ Sokol Libiš                      1   0   2     9:14  3

4. SK Roudnice                       0   0   3     3:14  0

 

SKUPINA C

 

FK Hořovicko - SK Buštěhrad                         15:3

Tatran Rakovník - FK Kohouti Rokycany          4:2

SK Buštěhrad - FK Kohouti Rokycany               0:19

FK Hořovicko - Tatran Rakovník                      3:4

Tatran Rakovník - SK Buštěhrad                    12:1

FK Kohouti Rokycany - FK Hořovicko               8:3

 

TABULKA

 

1. Tatran Rakovník                 3   0   0   20:6    9

2. FK Kohouti Rokycany          2   0   1   29:7    6

3. FK Hořovicko                      1   0   2   21:15  3

4. SK Buštěhrad                      0   0   3     4:46  0      

 

SKUPINA D

 

AFK Šeberov – FK Brandýs – Boleslav           10:0

SK Hostivař - FŠ Milovice                               19:0

AFK Šeberov - SK Hostivař                               5:3

FŠ Milovice - FK Brandýs – Boleslav                1:6

AFK Šeberov - FŠ Milovice                             20:1

FK Brandýs – Boleslav - SK Hostivař                1:10

 

TABULKA

 

1. A.F.K. OLYMPIA ŠEBEROV             3   0   0   35:4    9

2. SK HOSTIVAŘ                                 2   0   1   32:6    6

3. FK BRANDÝS – BOLESLAV              1   0   2     7:21  3

4. FŠ MILOVICE                                  0   0   3     2:45  0

 

http://afkseberov04-05.webnode.cz/news/a2-turnaj-tatarncup-a-vydrene-vitezstvi/

 

TATRANCUP – 1. KOLO

 

SKUPINA A

 

AFK LoKo Chomutov – SKJ Junior Žatec                19:0

SK Slaný – TJ Sokol Hostouň                       10:0

AFK LoKo Chomutov – SK Slaný                                 5:6

TJ Sokol Hostouň – SKJ Junior Žatec         6:0

AFK LoKo Chomutov – TJ Sokol Hostouň  2:1

SKJ Junior Žatec – SK Slaný                           0:15

 

TABULKA

 

1. SK Slaný                          3   0   0   31:5    9

2. AFK LoKo Chomutov 2   0   1   26:7    6

3. TJ Sokol Hostouň        1   0   2     7:12  3

4. SKJ Junior Žatec          0   0   3     0:40  0

 

SKUPINA B

 

Sokol Libiš – SK Kladno                                 4:6
Sokol Libiš – FK Admira Praha                    1:9
Sokol Libiš – SK Roudnice                            8:2
FK Admira Praha – SK Roudnice                               7:2
SK Kladno - SK Roudnice                              8:0
FK Admira Praha -  SK Kladno                    4:5

                                          

TABULKA

 

1. SK Kladno                      3   0   0   17:8    9

2. FK Admira Praha         2   0   1   20:8    6

3. Sokol Libiš                      1   0   2   13:17  3

4. SK Roudnice                 0   0   3   4:31    0

 

SKUPINA C

 

SK Buštěhrad – Kohouti  Rokycany         1:11

FK Hořovicko – Tatran Rakovník                               3:5

FK Hořovicko – Kohouti Rokycany           2:8

Tatran Rakovník - SK Buštěhrad                               11:0

Kohouti Rokycany - Tatran Rakovník      3:1

SK Buštěhrad - FK Hořovicko                     0:7

 

TABULKA

 

1. Kohouti Rokycany      3   0   0   22:4    9

2. Tatran Rakovník          2   0   1   17:4    6

3. FK Hořovicko                                1   0   2   12:13  3

4. SK Buštěhrad                               0   0   3   1:29    0

 

SKUPINA D

 

FŠ Milovice - SK Hostivař                             2:11

AFK Šeberov - FK Brandýs-Boleslav        13:4

FŠ Milovice - AFK Šeberov                          1:0

FK Brandýs-Boleslav - SK Hostivař           0:19

FŠ Milovice - FK Brandýs-Boleslav           5:2

SK Hostivař -AFK Šeberov                           13:3

 

TABULKA

 

1. SK Hostivař                    3   0   0   43:5     9

2. FŠ Milovice                    2   0   1   8:13     6

3. AFK Šeberov                1   0   2   16:18   3

4. FK Brandýs-Boleslav  0   0   3   6:37     0