26. Kolo: FK Hořovicko - Tatran Sedlčany 4:2

25. Kolo: FK Kunice - FK Hořovicko 8:3

15.05.2011 23:01

24. Kolo: FK Hořovicko - FK Neratovice/Byškovice 0:3

09.05.2011 18:40
V dalším zápase jsme zavítali na půdu Hořovic, kde jsme chtěli naplno bodovat. V druhém poločase, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou a oba týmy nevyužily několik šancí, se nám podařilo otevřít skóre. Po pěkné kombinační akci z levé strany po centru do vápna...

23. Kolo: SK Spartak Příbram - FK Hořovicko 6:3

03.05.2011 21:47

22. Kolo: SK Rakovník - FK Hořovicko 3:2

21.04.2011 10:13
Mladší dorost: SK Rakovník – FK Hořovicko 3:2 (3:1) Když domácí mladší dorostenci po půlhodině brankami Sodomka, P. Červeného a Ryšlavého vedli 3:0, zdálo se, že ve zbytku zápasu už půjde jen o to, s jakým debaklem hosté odjedou. Ti však těsně před koncem prvního poločasu potrestali chybu...

02.04.2011 20:27
Mladší dorost: FK Hořovicko - Novo Kladno 0:0 (0:0) Foto ze zápasu ZDE Sestava Hořovicka: Vaníček - Kadlec, Tomášek, Kříž, Hrdlička, Ungr, Tužil, Piskáček, Šlajer, Abel, Kostič střídali: Danda, Voříšek

18. Kolo: Mnichovo Hradiště - FK Hořovicko 3:0

27.03.2011 21:13