10. Kolo: FK Hořovicko - Velký Borek 3:2

14.10.2010 19:56

10.10.2010 - dnešním soupeřem v soutěži KP ml. žáků nám byla ve Bzové Slávia Velký Borek. Před utkáním naši kluci byli možná trochu favorizováni, ale už úvod zápasu naznačil, že naše převaha nebude jednoznačná. Soupeře jsme sice zatlačili na jeho polovině, ale dlouho jsme se nemohli prosadit do zakončení. Pokud některá z našich šancí zakončena byla, neměl brankář soupeře potíže s razancí našich střel. Naopak naše obrana hned první vážnější protiútok neubránila a soupeř se ujal vedení 0:1. Ještě do poločasu jsme se pokusili o zvrat, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Do druhého poločasu kluci nastoupili s odhodláním zvrátit utkání, nebo minimálně vyrovnat. To se nám podařilo ze standardní situace, když se po dobře zahraném rohovém kopu prosadil, dnes opět spolehlivě hrající, Marek Šíma 1:1. Naše radost z vyrovnání ale netrvala dlouho, soupeř se opět po samostatném brejku prosadil a znovu se ujal vedení 1:2. Kluci v sobě našli ještě zbytky sil a touhu po bodech a opět jsme soupeře dotáhli. Po závaru se před brankou soupeře napodruhé prosadil Honza Mach 2:2 a naše šance na zisk bodů z dnešního utkání měla opět reálný základ. Naše snaha o úplný zvrat v utkání stále trvala a za ni následovala také odměna. Po zahraném rohovém kopu vznikl před brankou soupeře velký zmatek, který ukončil vítěznou dorážkou do branky soupeře David Černý 3:2. Kluci dnes předvedli opět velmi bojovný výkon, za který si zaslouží velikou pochvalu.

Branky: Šíma M. 1x, Mach 1x, Černý 1x

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, David Černý, Martin Anýž, Marek Šíma, Štěpán Šíma, Martin Žalud, Marcel Barták, Jan Mach, Tomáš Kuník, Tomáš Braun, Vítek Jančí, Daniel Klimeš, Tomáš Pechman, Tomáš Hegedüs a Petr Ženíšek "C".