11. Kolo: FK Hořovicko - Sparta Podluhy 7:1

16.04.2011 15:37

15.4.2011 - OP ml. žáků dnes pokračoval utkáním se Spartou Podluhy na domácím hřišti ve Bzové. První poločas mělo naše mužstvo více ze hry, ale soupeř se soustředil hlavně na obranu a dlouho dokázal naše střelecké pokusy likvidovat, nebo střelám stála v cestě branková konstrukce. Skóre zápasu otevřel ve 25 min. Tomáš Mudra 1:0, ale soupeř hned v úvodu druhého poločasu vyrovnal a opět začala "přehlídka" nevyužitých příležitostí. K vítězství nás nasměroval dnes hlavní tvůrce hry Vašek Podolský, když po individuální akci střelou z 10ti metrů nekompromisně napnul brankovou síť soupeře 2:1. Hráči Sparty pak museli upustit od urputné obrany a začali více útočit. Tím se vytvořil prostor pro naše útočníky a skóre začalo narůstat až na konečných 7:1.

Naše branky: Mudra a Herejt 2x, Podolský, Matys a Svoboda 1x

Sestava: Václav Březina - brankář, Filip Trnka, Václav Podolský, Marek Matys, Tomáš Mudra, Tomáš Garanič, Tomáš Pechman, František Svoboda, Tomáš Hegeüs, Vítek Jančí, Jan Blažka, Denis Trnka, Václav Königsmark a Matěj Herejt "C".