11. Kolo: TJ Kunice - FK Hořovicko 1:2

17.10.2010 18:36

Hořovičtí starší žáci překonali Kunice
Velmi těžký soupeř čekal na starší žáky FK Hořovicko v Kunicích, kde ale po boji dokázali zvítězit 2:1 po poločase 1:1.
Po úvodní velké šanci, kterou neproměnil Spousta, měli hosté trochu více ze hry, navíc se jim dařilo zachytávat pokusy o brejky domácích. Přesto se Kunice prosadily, když hosté nepokryli při standardce nabíhající hráče. Hořovicko ale zvyšovalo svůj tlak, akce Křikavy byla sice ještě zastavena, ale roh v poslední minutě přinesl ruku domácího hráče, po které rozhodčí nařídil penaltu. Tu Šebek se štěstím proměnil a vyrovnal na 1:1. Nástup do druhé půle mělo Hořovicko lepší, Kotva se prodral přes stopera a nadvakrát přes brankáře zvýšil na 1:2. Domácí se pak zlepšili, snažili se vytvořit tlak, hosté odolali všem pokusům a podnikali nebezpečné brejky. Gól však už diváci neviděli a tak si Hořovicko připsalo třetí vítězství v krajském přeboru.
Starší žáci: Kunice - Hořovicko 1:2 (1:1)
Branky hosté: 35. Šebek PK, 39.Kotva. Rozhodčí: Malý. ŽK: 1:0. Diváků: 40.
FK Hořovicko: Šebek - Beneš, Zbahna, Křikava, Hájek - Pour, Bouček, Rajtr, Tůma - Spousta, Kotva, střídal Povolný. Trenéři Bežó, Rajtr.