13. Kolo: Brandýs/Boleslav - FK Hořovicko 0:2

05.11.2011 22:27

5.11.2011 - náš dnešní soupeř - FK Brandýs-Boleslav na svém domácím hřišti ve Staré Boleslavi ještě neztratil ani bod a už v úvodu zápasu roli mírného favorita potvrzoval. V této části utkání nás několika dobrými zákroky podržel Tomáš Garanič, jehož forma má vzestupný charakter. Hra se postupně vyrovnala a bylo jen otázkou času, kdy bude někým ze soupeřů využita branková příležitost. Poločasový výsledek 0:0 a skutečnost, že rozhodčí ponechával souboje "na hraně" správně bez přerušení, předpovídal urputnou bitvu ve druhém poločase a to se opravdu potvrdilo. Bojovné utkání rozhodlo vynikající vyhodnocení herní situace při které Martin Anýž na sebe navázal dva soupeřova obránce a následně chytře přihrál na nabíhajícího Tomáše Pechmana, který nedal brankáři šanci 1:0. Následovala herní převaha soupeře, ale zároveň i naše protiútoky do otevřené obrany domácích. Z jedné z nich Michal Ségl potvrdil naše vedení 2:0 a 5 minut před koncem uzavřel výsledek utkání.

Branky: Pechman a Ségl 1x

Sestava: Garanič "C" - brankář, Mach, Krásl, Štajner, Šeplavý, Ségl, Svoboda, Anýž, Jančí, Šíma, Herejt, Pechman, Hegedüs, Žalud a Podolský.