18. kolo FK Hořovicko - Strakonice 1:0 (0:0)

26.03.2012 17:18

Utkání bylo vcelku vyrovnané. Hosté sice měli optickou převahu, do šance se ale dlouho nedokázali prosadit. Patnáct minut před koncem se domácím povedl jeden rychlý protiútok, který přesně zakončil Rampa. Pak vrhly Strakonice všechny síly do útoku a v poslední minutě mohl vyrovnat Cihlář. Mojžíš ovšem Hořovicko podržel a na stavu 1:0 již nic nezměnilo ani následné vyloučení domácího Žaluda.

Více podrobností o utkání a ohlas trenéra Hořovicka Jana Bergera najdete v pondělním vydání Berounského deníku.

Branka: 74. Rampa. Rozhodčí: Kubec. ŽK: Bežó, Rampa, Štěpnička, Šmíd – Koutný. ČK: 90. Žalud (H). Diváci: 140. Poločas: 0:0.

Hořovicko: Mojžíš – Bežó, Kaufman, Zítka, Šmíd – Rampa, Žalud – Šubert, Vokáč (74. Pelikán), Štěpnička (46. Zítek) – Kolář (87. Diviš).