20. Kolo: Brandýs-Boleslav - FK Hořovicko 3:2

09.04.2011 20:07

Brandýs/Boleslav – FK Hořovicko 3:2 (2:0)

„Protože hřiště ve Staré Boleslavi je užší a navíc byl velký vítr, vsadili jsme na zesílení útoku, ale nechytili jsme začátek. Hned ve 30. vteřině jsme neudrželi hráče na pravé straně, přišel centr a branka domácích. Pak jsme se chvíli nemohli vzpamatovat, ale domácí nám druhý úder nezasadili. Takže jsme se dostali do hry, i když to proti větru bylo dost těžké. Naše střely nebyly patřičně důrazné. Navíc na samém konci poločasu nepokryl Spousta při rohu soupeře a bylo to 2:0 pro domácí. Jenže do druhé půle jakoby vstoupilo v našem podání jiné mužstvo. Domácí jsme zatlačili a během chvíle dokázali vyrovnat, když se prosadili oba roťáci Křikava a Bouček. Domácí byli hodně zaskočeni, my jsme si dělali s jejich obranou doslova co chtěli, ale Křikava a dvakrát Povolný své vyložené šance neproměnili. Čtyři minuty před koncem zahrávali domácí ojedinělý roh, po kterém dokázali ve skrumáži propasírovat míč do sítě a vedli 3:2. Vše jsme vsadili na jednu kartu a v závěru střílel Rajtr trestný kop, který mu ale domácí výborně chytající gólman chytil. I přesto, že jsme prohráli, musíme kluky pochválit za výkon ve druhém poločase. Pochválit musím také rozhodčí Šulcovou, která zápas odpískala velmi dobře,“ uvedl trenér hostů Jan Bežó.

FK Hořovicko: Šebek, Beneš, Rajtr, Zbahna, Hájek, Povolný, Spousta, Kuník, Tůma, Křikava, Bouček, střídali Černý, Jančí. Rozhodčí: Šulcová. ŽK: 2:0. Diváků: 50.