17. Kolo: FC Graffin Vlašim - FK Hořovicko 7:0

03.05.2011 22:06

27.4.2011 - odložené utkání KP ml. žáků s Graffinem Vlašim bylo netradičně odehráno dnes ve středu ve Vlašimi. Utkání provázela z naší strany spousta individuálních chyb, které ještě umocnily trvalou převahu domácího Grafffinu. Od 10. minuty jsme pravidelně inkasovali každých 5. minut a poločasový výsledek 5:0 pro domácí už předeslal, že body se dnes do Hořovic nepovezou. Do druhého poločasu jsme nastoupili v mírně pozměněné sestavě, ale hlavně s větší bojovností. Převaha domácích však byla trvalá a až na dvě zaváhání obránců, které naši útočníci nedokázali využít, pozdější vítěz utkání nechyboval. Naopak ještě zvýšil svoje vedení až na 7:0 a vylepšil si celkové skóre.

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Petr Ženíšek "C", Václav Podolský, Jan Mach, František Svoboda,  Michal Ségl, David Černý, Tomáš Braun, Tomáš Hegedüs, Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí, Tomáš Pechman a Tomáš Kuník.