23. Kolo: SK Benešov - FK Hořovicko 11:0

03.05.2011 22:07

30.04.2011 - k utkání KP ml. žáků jsme dnes cestovali na "horkou půdu" do Benešova. Domácí SK Benešov je dosud vedoucím týmem a podle vývoje utkání bylo brzo jasné proč. Píši to nerad, ale opravdu jsem nenašel nic z fotbalové abecedy, v čem by jsme soupeře předčili. Poločasový stav 3:0 pro domácí, byl ještě poměrně přijatelným výsledkem, na který se nám však navázat nepodařilo. Osm branek, obdržených ve druhém poločase a závěrečné skóre 11:0, hovoří jasně o průběhu hry. Na omluvu našich hráčů se dá pouze připomenout fakt, že mužstvo Benešova tvoří pouze hráči ročníku 1998, naopak na naší straně většinu dnešního kádr tvořili hráči narození v roce 2000. Tak snad do dnešních kvalit benešovských hráčů také někdo z našich doroste. Převážnou část "tabulkově" silnějších soupeřů už máme za sebou a je tedy na čase začít opět vítězit. Proto se těšíme na co nejsilnější účast na trénincích.

Sestava: Jindřich Štěpánek - brankář, Štěpán Šíma, Marek Šíma, Petr Ženíšek "C", Václav Podolský, Jan Mach, Michal Ségl, Tomáš Braun, Tomáš Hegedüs, Daniel Klimeš, Marcel Barták, Vítek Jančí, Martin Anýž a Tomáš Kuník.