24. Kolo: FK Hořovicko - Kutná Hora 1:1

09.05.2011 18:44

08.05.2011 - k dalšímu zápasu KP ml. žáků naše FK Hořovicko nastoupilo proti mužstvu SPARTA ČKD Kutná Hora. V domácím prostředí jsme nastoupili proti soupeři, jehož drtivá většina hráčů již měla v nohou předchozí zápas st. žáků. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, nad všechny hráče ale vyčníval kapitán hostů, který si hru ve středu hřiště opravdu užíval. Soupeř poločas vyhrál 1:0 po našem zaváhání ve středu trestného území a po nedůsledném obsazování. Druhý poločas byl z naší strany herně lepší a již také nastupující únava soupeře umožnila naši územní převahu. Z toho také pramenící gólové příležitosti a z jedné z nich i vyrovnání Michalem Séglem na 1:1. Do šancí jsme se dostávali také v dalším průběhu zápasu, ale ani ty největší Tomáš Braun, vždy po svém velice pěkném uvolnění, neproměnil. A tak jsme zápas mohli také prohrát, když soupeř v poslední minutě, po rohovém kopu a následném závaru, nastřeli břevno. Můžeme tedy říci, že konečný výsledek 1:1, odpovídal dní na hřišti během celých 60ti minut.

Branka: Ségl 1x

Sestava: Hrdlička a Štěpánek - brankáři, Barták, Jančí, Kuník, Šíma M., Černý, Ženíšek, Klimeš, Šíma Š., Hegedüs, Braun, Ségl, Garanič, Podolský, Svoboda a Pechman.