25. Kolo: Velký Borek - FK Hořovicko 0:3

19.05.2011 15:22

14.05.2011 - v KP ml. žáků jsme nastoupili na hřišti soupeře k zápasu proti Slavii Velký Borek.  Konečný výsledek 3:0 svádí k myšlence, že byl zápas jednoznačnou záležitostí, ale to tak zdaleka nebylo. Zvlášť první poločas byl vyrovnaný. Od 10. min. jsme se gólem Tomáše Hegedüse ujali vedení 1:0, ale soupeř měl možnosti k vyrovnání. Zvláště sólo hráče Horváta, přes polovinu hřiště, kterému musel skvělým zákrokem zabránit brankář Hrdlička. Do poločasu Tomáš Braun zvýšil naše vedení na 2:0 a po přestávce naše dobře hrající obrana v čele s Markem Šímou již domácí hráče do příležitostí nepustila. Velkou zásluhu na tom měla také dobře a poctivě se vracející záloha, Ženíšek, Klimeš a Šíma Š. A tak ve 45. minutě zvýšil Tomáš Braun na 3:0, ale další příležitosti, vyplývající z naší územní převahy, jsme již nezužitkovali v góly. Během celého zápasu se výkon  jednotlivých hráčů zlepšoval a výsledek je také kvalitní.

Branky: Braun 2x, Hegedüs 1x

Sestava: Hrdlička a Štěpánek - brankáři, Barták, Jančí, Kuník, Šíma M., Černý, Ženíšek, Klimeš, Šíma Š., Hegedüs, Braun, Ségl, Svoboda a Šeplavý.