26. Kolo: FK Hořovicko - FK Kunice 2:1

22.05.2011 21:53

22.05.2011 - v dalším kole KP ml. žáků jsme na domácím hřišti přivítali Kunice, i díky podzimní remíze 1:1 se očekávalo vyrovnané utkání, které mohou rozhodnout maličkosti. Poté co jsme ustáli úvodní tlak soupeře, dostal Tomáš Braun přihrávku za obranu soupeře a v koncovce byl přesný 1:0. V této části hry měl soupeř nepatrně více ze hry, ale naši hráči paradoxně více brankových příležitostí, které jsme však využít nedokázali. Naopak soupeř ve 20. min. vyrovnal na 1:1 a to po průniku po naší pravé straně hřiště. Těsně před poločasem nás po zdařilé akci soupeře zachránila tyč brankové konstrukce. Po poločase byl obraz hry obdobný a nám se stále nedařilo využít nějakou příležitost a zvrátit vedení na naší stranu. Až ve 41. minutě zápasu skóroval opět Tomáš Braun 2:1, ale míč do branky dopravil až na 2. poklus. Soupeř se ještě v závěru pokusil o závěrečný tlak, ale nám se podařilo vítězství udržet. Dnes je potřeba hráče pochválit hlavně za bojovnost a snahu zvítězit, protože dnes bralo body mužstvo, které po nich více toužilo a bojovalo o ně.

Branky: Braun 2x

Sestava: Hrdlička - brankář, Barták, Jančí, Kuník, Šíma M., Černý, Ženíšek "C", Klimeš, Šíma Š., Hegedüs, Braun, Ségl, Anýž, Mach,  Pechman a Podolský.