27. Kolo: SK Kosmonosy - FK Hořovicko 3:1

04.06.2011 13:58

Starší dorost: SK Kosmonosy - FK Hořovicko 3:1 (1:1)

Utkání začalo převahou domácích, kteří se také jako první dostaly do šance, Zíma ale svou branku uhájil. Druhá šance na sebe nenechala dlouho čekat, ale i tenktokrát byl úspěšnější golman hostů a následná dorážka mířila nad. Hořovicko se i nadále bránilo, ale domácím se v koncovce vůbec nedařilo. A tak přišel trest, Zítek poslal parádní balon na Petráše, který svedl před vápnem souboj s brankářem a následně dostal míč do sítě - 0:1. Vedení hosty vybudilo k vyšší aktivitě a po chvíli přidal druhý gól Kubišta, který ale rozhodčí k údivu všech pro ofsajd neuznal (Kubišta možná stál v ofsajdu, ale přihrávku na něj namířil domácí hráč). V 35. minutě dokázaly Kosmonosy vyrovnat. Na pravé straně chybovali Tomášek s Kružlíkem, domácí hráč potáhl míč do vápna, naservíroval ho pod sebe, kde se do něj opřel domácí záložník a s přispěním Kadeřábkovy teče vymetl pravou šibenici - 1:1. Druhou půli začali lépe domácí a dostaly se také do vedení. Kružlíka předskočil domácí útočník, a lobem přes Zímu otočil skóre zápasu. Hořovicku se nedařilo přes pozornou domácí defenzivu dostat do šance. Kosmonosy zvýšili v 70. minutě, když mířili sami na hostujícího brankáře - 3:1. Hořovicko se poté usadilo na půlce domácích ale šanci si nevytvořilo, a když ani domácí nedokázaly proměnit své šance, skončilo utkání poměrem 3:1 pro domácí.

Sestava Hořovicka: Zíma - Kružlík, Kadeřábek, Tomášek, Spal - Petráš, Zítek, Pelikán, Pužík, Kubišta - Vokurka střídali: Danda, Tužil, Křikava, Kostič.