29. kolo SK Senco Doubravka - FK Hořovicko 0:1

13.06.2010 10:20

Muži A: SK Senco Doubravka - FK Hořovicko 0:1 (0:1)

Vyrovnané utkání v plzeňské Doubravce, ve kterém nakonec Hořovicko slavilo udržení nabídlo divákům pěkný fotbal. Hořovicko nemohlo počítat s Větrovským, který má stále trest za vyloučení, na pravém okraji zálohy ho nahradil mladík Keckstein. Hořovicko zahrozilo hned na začátku, ale Kecksteinovu tečovanou střelu domácí golman lapil. Poté se hra odehrávala dlouhé minuty ve středu hřiště. Hořovicko, ale bylo mírně aktivnější a v 21. minutě udeřilo, to když nacentroval do vápna Šmíd a nikým nehlídaný Bežó poslal balon do sítě - 0:1. Hořovicko se poté zatáhlo a i domácí měli šance, ale prozatím mířili mimo branku. Druhý poločas přinesl dobývání hořovické branky. Hořovicko hrzilo jen z protiútoků, i ty ale byly nebezpečné. Šubert ani Bežó ovšem neuspěli. Na řadu tak přišli domácí, kteří si vypracovali obrovské šance po rozích. nejprve hlavičku domácího hráče zastavil na brankové čáře Kaufman. Po dalším rohu předvedl tři fantastické zákroky Molnár, který nejprve vyrazil gólovou hlavičku, následně i dorážku a i následná dorážka skončila na golmanovi Hořovicka, poté míč upálil Šmíd. Další šance domácíh přišla v 79. minutě, to když se do vápna prodral domácí hráč, Molnár jeho střelu do šibenice ovšem parádně vyrazil. Hořovicko bylo v těchto minutách v těžké defenzivě. Jedinou šancí z protiútoku pohrdl v 84. minutě Bežó. Na konci samostného zápasu se domácí dožadovali penalty, rozhodčí je ale nevyslyšeli. V 89. minutě míč z prázdné branky vykopl Šmíd. Hořovicko poté vítězství již ubránilo a mohli vypuknout oslavy záchrany v Divizi.

Branka: 21. Bežó

Sestava Hořovicka: Molnár - Šmíd, Kaufman, Novotný, Sklenář - Keckstein, Nademlejnský, Bežó, Kadeřábek, Šubert - Kolář