4. Kolo: TJ Novo Kladno - FK Hořovicko 1:1

29.08.2010 16:06

Starší dorost: TJ Novoměstský Kladno - FK Hořovicko 1:1 (1:0)

Komentář: Na půdě Nova Kladna nečekelo Hořovicko vůbec jednoduché utkání. Rozhodčí Berovič přišpendlil Hořovicko od začátku utkání k vlastnímu vápnu několika trestnými kopy. První Zíma vyrazil a s druhým si poradila zeď. Poté se hra vyrovnala a hrálo se převážně ve středu hřiště. Domácí spoléhali na zajištěnou obranu a chtěli vyrážet k rychlým brejkům což se jim ovšem moc nedařilo. Hořovicko mělo v 21. minutě šanci po centru Kubišty a hlavičce Vokurky jenže ta byla málo razantní a domácí golman s ní neměl problém. Poté zahrozili i domácí, to když kopali trestný kop, Zíma tvrdou ránu vyrazil a následnou dorážku zblokoval Budínský na roh. Hořovicko si svoji největší šanci prvního poločasu nechalo na 35. minutu, kdy se sám před domácím brankářem zjevil Vokurka, ale domácí golman ho nohou vychytal. Novo se dostalo do vedení v 43. minutě. Domácí rozehrávali trestný kop z vápna u brankové čáry, přišel centr, kde domácí hráč hlavičkoval mimo bránu, jenže jeho spoluhráč stojící v postavení mimo hru balon vrátil před branku, kde jeden z kladenských hráčů dostal míč do sítě - 1:0. Druhý poločas se odehrával převážně na polovině Nova. Hořovicko vyrovnalo v 57. minutě, Pužík kopal z dálky přímý kop, domácí golman balon podběhl a ten skončil přímo v šibenici kladenské branky - 1:1. Hořovicko mohlo poté vedení na svojí stranu ale Grunt, z penalty přestřelil. Domácí si v tuto chvíli žádné šance nevypracovali. Hořovicko poté mohl poslat do vedení i Vokurka, ale vystřelil ukvapeně. Nakonec mohli domácí zvítězit, to když po faulu Nováka kopali v 91. minutě přímý volný kop za vápnem a střela domácího hráče se otřela o břevno hořovické svatyně. Utkání nakonec skončilo dělbou bodů.

Branky: 43. Novo Kladno - 57. Pužík