4. Turnaj OP - Cerhovice

10.10.2009 20:03

10.10.2009 - na programu OP starších přípravek byl dnes turnaj v Cerhovicích. Po neuspokojivém výkonu na předchozím turnaji v Drozdově, byla naše hra dnes mnohem organizovanější a určitě pohlednější. Hráče jsme dnes prostřídávali pouze v poločase a tato skutečnost také přispěla k lepšímu výkonu, protože kluci setrvali na svých postech celý poločas a nedocházelo ke zmatkům. Trenér si pečlivě zapisoval odehrané minuty a rozložil tak zátěž na všechny hráče rovnoměrně. Kluci se v úvodu turnaje nemohli střelecky prosadit, ale když pochopili, že k úspěchu vede hlavně střelba ze střední vzdálenosti, branky začaly padat. Naši brankáři opět neinkasovali a věnovali se podpoře ostatních hráčů v poli. Dnes byla naše útočná hra založena více na kombinaci, rozehrávání rohových kopů se nám také dařilo a díky tomu byla naše herní převaha poměrně veliká. Kluci bez problémů vyhráli všechny zápasy a v "trénikovém"  tempu obhájili předchozí vítězství.

Výsledky jednotlivých zápasů byly následující:

FK Hořovicko A - Drozdov 2:0 Žalud 1x, Barták 1x

FK Hořovicko A - FK Hořovicko "B" 2:0 Golda 1x, Mach 1x

FK Hořovicko A - Cerhovice 9:0 Svoboda 4x, Šíma Š. 2x, Mach 1x, Povolný 1x, Žalud 1x

FK Hořovicko A - Rpety 8:0 Povolný 4x, Mach 2x, Jančí 1x, Šíma Š. 1x

FK Hořovicko A - Zaječov 8:0 Šíma Š. 2x, Šíma M. 1x, Barták 1x, Anýž 1x, Svoboda 1x, Jančí 1x, Žalud 1x

6. Cerhovice - 0 bodů

Martin Anýž byl vyhlášen nejlepším hráčem za FK Hořovicko "A".

Sestava: Vilda Hrdlička – brankář, Jindra Štěpánek – brankář, Martin Žalud,  Marcel Barták, Šíma Marek, Šíma Štěpán "C", Nicholas Golda, Robin Povolný, Vítek Jančí, František Svoboda, Jan Mach a Martin Anýž.